Time+
ЩО ТАКЕ ПРОЛОТЕРАПІЯ

Пролотерапія – метод регенеративної (відновлювальної) терапії, який призначений для відновлення структури сполучної тканини в організмі людини. Завдяки даному методу терапії можна прискорити відновлення клітин, а значить – зв'язок та сухожилків.


Пролотерапія – природній спосіб боротьби з м'язово-скелетними патологіями. Вона не потребує використання традиційних лікарських засобів, а значить не впливає на печінку та немає інших побічних ефектів. Пролотерапія мобілізує власні оздоровлюючі механізми тіла і призводить до досягнення відмінних результатів.

Чому варто довіряти професіоналам кліники Time+
Always celebrate small wins. Even if you failed at the beginning, it’s okay. You can always start all over again.
записатись на консультацію
We can estimate your company's opportunities, explore your economic status, analyze your vehicle access and foot traffic.
We develop the main conception of a company according to it's targets and develop strategies of competitive advantage.
We develop the strategy, conception, and ideology of the project and offer you city planning ideas.
Консультація
Досвід лікарів
Індивідуальний підхід
Принцип дії пролотерапії

Основною речовиною, яка використовується в пролотерапії є розчин висококонцентрованої глюкози. Ін'єкції вводять безпосередньо в зону ураження або в місце біля нього, вони запускають природні відновлювальні механізми організму та регенерують тканину в ослабленій області. Це сприяє будівництву нових сполучних тканин сухожилків та зв'язок, а також дозволяє позбутися від больового синдрому. Слід відмітити, що таке лікування понижує біль за рахунок того, що спрямоване на усунення причини виникнення захворювання.

Відбувається створення легкої травми в місці болю, щоб стимулювати природну реакцію організму на загоєння.

Пролотерапія - це метод, який дає організму можливість самостійно себе вилікувати, посилюючи власні регенераційні механізми, і саме в ході власних регенераційних механізмів пролотерапія сприяє одужанню.
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
біль в зап'ястках
Показання для пролотерапії
Лікарі зазвичай рекомендують ін'єкції пролотерапії, коли пацієнти не реагують на традиційні методи лікування.
Даний спосіб терапії добре себе зарекомендував при захворюваннях в яких больовий синдром не проходить протягом довгого часу, а також при пошкодженнях, які викликані травмами. Це можуть бути будь-які хронічні захворювання кістково-м'язового-суглобового апарату, при яких неефективна класична терапія:
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
розрив меніску
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
біль в колінах
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
тенісний лікоть
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
біль в плечах
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
остеоартрит
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
дисфукція суглобів
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
плантарний фасциїт
We develop strategy, conception, and ideology of the project and offer you city-planning ideas.
плантарний фасциїт

Як проходить процедура

Замовити консультацію лікаря
відгуки клієнтів
Давид Бузина
Копірайтер в компанії DDB
Граючи в футбол на штучному покритті отримав травму меніска коліна. Як наслідок синовіїт та рецидивуючи болі в коліні протягом трьох місяців. Суглоб був набряклий, гарячий та болісний. Деякі ортопеди рекомендували оперативне лікування-артроскопію. Друзі відвезли мене к клініку « Тайм+» до ортопеда для альтернативної консультації. Ортопед запропонував лікування методом плазмотерапії. Хочу додати, що процедура зовсім безболісна. Покращення відчув вже на третій день. Для закріплення результату ми провели ще три процедури, після другої пішов до реабілітолога з метою зміцнення м'язів та зв'язок. Через 15 днів повернувся до улюблених тренувань. Враховуючи численні травми колін в спортивному житті, вирішили з ортопедом раз на рік профілактично проводити плазмотерапію колінних суглобів, щоб уповільнити настання наступних стадій артрозу та зберегти хрящ.
Василь Тарасенко
3D дизайнер фрілансер
Доверил данной клинике своё здоровье и не пожалел, проблема была решена грамотно и качественно, потому всех своих друзей и родственников отправляю сюда. Из преимуществ - квалифицированные специалисты, доброжелательный персонал, высокое качество обслуживания и лечения, бонусом удобное расположение. Рекомендую и благодарю врачей за оказанную помощь
Олександр Сумароков
Креативний директор в TVlab
Клиника удобно расположена территориально, легко добираться с любого конца города. Очень хорошо оборудована, продумано все до мелочей, есть даже возможность зарядить мобильный телефон, пока занимаешься в зале ЛФК (провода выведены в шкафчики для вещей). Персонал вежливый, всегда накануне напомнит о визите в клинику. Врачи внимательные и профессионалы своего дела! Рекомендую!
Опанасенко Володимир Вікторович
лікар ортопед клініки Time+
Спеціалізація:
Регенеративна і профілактична медицина.
Сертифікований фахівець з плазмотерапіі (ПРП).
Пройшов курси «плазмотерапія в неврології, ортопедії і травматології» в 2019 році, має сертифікат спеціаліста.
Більше 2 років досвіду проведення даних процедур, з особистим досвідом ефективності даного методу лікування.

Основні групи пацієнтів:
- пацієнти з артрозами колінних суглобів
- болі в плечових суглобах
- артрози тазостегнового суглоба
- епікондиліти (лікоть тенісиста)
- спортивні травми і пошкодження суглобово-зв'язкового апарату при заняттях спортом і фітнесом.

За останній рік Володимиром Вікторовичем проведено понад 98 PRP і 300 PPP терапій.
Середній вік, з яким звертаються до фахівця для проведення даних терапій, 20-40 років
Медичний директор клініки Time+
Пелепейченко Олексій Юрійович
У разі звернення пацієнта зі складним випадком, в нашій клініці проводяться консиліуми під керівництвом медичного директора. Здійснюються спільні огляди, в процесі яких ретельно збирається вся інформація. Спільними зусиллями обговорюється діагноз і лікування хворого з урахуванням ситуації, що склалася. Для створення максимально ефективного протоколу лікування, спрямованого на одужання пацієнта.
" Лікування пролотерапії зазвичай складається з кількох сеансів (ін'єкцій), які проводяться кожні 2 – 6 тижнів протягом декількох місяців. Інтервали лікування змінюються залежно від ступеня важкості, в деяких випадках інтервал може бути коротшим або кількість сеансів може збільшуватися. Частоту ін'єкцій та періодичність терапії призначає лікар."
Основні питання до лікаря
Звідки береться біль у коліні
Болі в колінному суглобі виникають внаслідок запального процесу, при загостренні артрозу, перенавантаженні, ревматологічних захворюваннях.
Симптоми
Основні симптоми - це біль, набряк, утруднення рухів (особливо при ходьбі по сходах та нерівних поверхнях, при тривалому, більше 40 хвилин, сидінні за кермом). Починаючи з другої стадії виникає хруст при розгинанні в колінному суглобі.
Кого зазвичай вражає артроз
Артрозом страждають пацієнти з надмірною вагою, ревматологічними проблемами, деформаціями ніг з Х-подібним або О-подібним типом та плоскостопістю.
Методи діагностики
Методи діагностики визначає лікар - ортопед на первинному огляді. Найбільш інформативним методом діагностики ушкодження хряща, менісків та зв'язок є проведення МРТ на томографі з високою роздільною здатністю. Дослідження крові дозволяє виключити такі захворювання як подагра, ревматизм, інфекції суглобів.
Причини артрозу коліна
Причини артрозу коліна - це нехтування болями в суглобі, які виникають внаслідок запалення. Дуже часто пацієнти терплять біль або дискомфорт в коліні, не проводячи профілактики та лікування. Запалений суглоб зношується в рази скоріше в порівнянні з безболісним суглобом.
Причини болі в коліні
Болі в коліні виникають через ушкодження менісків, утворення суглобових кіст, вироблення надмірної кількості суглобової рідини синовіальною сумкою. Також при перенавантаженні м'язів, навколо коліна, можуть виникати запалення м'яких тканин - бурсити.
Методи лікування
Методи лікування полягають в фармакотерапії запалення, зниження навантаження на хворий суглоб. Призначають протизапальні препарати. Якщо в суглобі дуже багато рідини, тоді лікар видаляє надлишок рідини з суглоба - це зовсім безболісна процедура, яка викликає моментальне полегшення. Для регенерації суглобових тканин застосовується плазмотерапія, препарати гіалуронової кислоти. Масаж та лікувальна фізкультура призначаються для покращення кровообігу в суглобі.
Реабілітаційні процедури
Мета реабілітації активувати м'язовий корсет, збільшити об'єм рухів у суглобі. Тривала реабілітація спрямована на навчання пацієнта правильним рухам, сенс яких полягає в мінімальному навантаженні на суглоб.
Профілактика
Профілактика артрозу коліна - це нормалізація маси тіла, користування коригуючими або амортизуючими устілками. Адекватне дозоване фізичне навантаження сприяє збереженню суглобового хряща та менісків, виробленню в достатній кількості суглобової рідини, яка змащує хрящі. Один або два рази на рік використання плазмотерапії та гіалуронової кислоти сприряє регенерації хряща та відновленню його шару.
Процедура плазмотерапії
1
Забір крові у пацієнта в кількості 8-16 мл
Перед процедурою дуже важливо правильно підготуватись: за добу не вживати жирної їжи, не палити, не вживати алкоголь. Обов'язковим є вживання великої кількості рідини, навіть перед маніпуляцією. За три доби не вживати нестероїдних протизапальних засобів.
2
Центрифугування від 5до 15 хвилин, в залежності від методики
Режим центрифугування визначає лікар. Ми можемо отримати плазму з різною кількістю тромбоцитів, в залежності від лікувальної мети.
3
Введення плазми збагаченої тромбоцитами в суглоб
У пацієнтів з показником лейкоцитів крові на рівні верхньої межі норми введення плазми може викликати дискомфорт та незначний біль. Це не є протипоказом, а навпаки стимулює протизапальну дію плазми.
4
Відпочинок 15 хвилин, обмеження навантажень на коліно протягом доби
У проміжку часу від тридцяти хвилин до однієї доби після введення проходить активне виділення протизапальних часток з тромбоцитів, які стимулюють регенерацію хрящової тканини.
Клініка неврології та нейроортопедії Time+
Про нас
Time+
Клініка «Тайм+» вже понад двадцять років займається консервативним лікуванням суглобів, хребта та нервової системи. Основні акценти зроблені на методиках, які допомагають швидко позбавитись болі за рахунок ортопедичних маніпуляцій. Профілактичний напрямок роботи клініки забезпечують неврологи, ревматолог, кінезіотерапевти, масажисти, відділ сервісного супроводу та контролю якості лікування.
Статті по темі
У вас залишилися запитання про лікування артрозу колінного суглоба в клініці Time+?
Замовте консультацію лікаря
Контакти нашої клініки Time+:
0 800 339 729
info@spinedoctor.com.ua
вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі), 26, Київ
Наша клініка знаходиться в центрі міста Київ в Печерському районі. Неподалік від станції метро "Дружби Народів"